Diana Krawczuk-Szuj
starszy doradca wakacyjny

W życiu codziennym cenię fachową i serdeczną obsługę. Jest to dewiza,którą kieruję się również w swojej pracy.
W bezliku dostępnych ofert z przyjemnością pomogę Państwu w wyborze wspaniałych wakacji, do których chętnie wraca się wspomnieniami.

 

O mnie

Z biurem podróży 24Holiday jestem związana od 2007 roku. W zasadzie moja przygoda z turystyką zaczęła się od praktyk studenckich, które odbyłam w siedzibie tego biura, mimo tego że nie studiowałam turystyki :). To w tamtym momencie zrozumiałam, że ta tematyka mnie interesuje i jestem na właściwym miejscu. Doradzanie klientom przy wyborze podróży, ich zadowolenie stało się moją motywacją oraz źródłem satysfakcji. Wiedza którą posiadam w tej dziedzinie nie jest wynikiem wyłącznej analizy oferty katalogowej i tej zawartej w systemach rezerwacyjnych. Moja praca opiera się przede wszystkim na wiedzy wyniesionej z praktyki - mam tu na myśli liczne zagraniczne wyjazdy studyjne oraz prywatne. To dzięki nim jestem w stanie przekazać rzetelną wiedzę swoim klientom na temat np. bazy hotelowej, klimatu, obyczajów, zabytków danego kraju.
Myślę, że branża w której pracuję daje wiele radości nam doradcom, jak i naszym klientom - klienci spełniają swoje marzenia, a my im w tym pomagamy.

 

Ulubione kierunki

Wyspy Kanaryjskie - każda wyspa niepowtarzalna, wszystkie niezwykłe. Dają możliwość niezależnego wypoczynku. Najlepiej objechać wyspy wypożyczonym autem. Polecam kabriolet - bardzo przyjemnie jes w taki sposób podziwiać np. Klify Los Gigantos na Teneryfie czy tez rejony Mogan i Taurito na Gran Canarii oraz chłonąć tamtejsze powietrze. Wrażenia niezapomniane!  
Tajlandia - o kraj uśmiechu. Ludzie są tu niezwykle radośni i ciepli. Na ulicznych straganach mnóstwo pysznych owoców oraz lokalnych dań w bardzo niskich cenach. Przepiękne widoki, niesamowicie ciepła woda, przepiękne piaszczyste plaże i dużo soczystej zieleni. Taka jest właśnie Tajlandia. Myślę, że jeszcze tu wrócę.
Grecja - w sumie odwiedziłam 11 greckich destynacji. Każda z nich zachwyca i urzeka lecz bardzo się różnią. Jeszcze kilka greckich zakątków przede mną, a więc przy każdym wyjeździe czeka mnie niespodzianka. Już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu.

Moje wakacyjne hity

Kefalonia - tu po prostu mogłabym zamieszkać! spokojnie, ale pięknie i dziko! 
Chalkidiki - wydawać by się mogło, że jest to miejsce zapomniane, które nie jest atrakcyjne. Otóż nieprawda! Półwysep zachwyca m.in. ładnymi piaszczystymi plażami czy świeżością zieleni nawet późną jesienią. To również doskonała baza wypadowa do Meteorów czy Salonik. Polecam każdemu by odwiedzić tę malowniczą część Grecji.
Teneryfa - klify Los Gigantos i Ocean Atlantycki -  niezapomniane krajobrazy, które na zawsze pozostają w pamięci.... Widoki na wyspie zapierają dech w piersi, przede wszystkim w rejonach północy. Wyspa bardzo zróżnicowana krajobrazowo. Wyjątkowe wulkaniczne plaże, Siam Park i Loro Park, wulkan Teide. Kierunek dostępny przez cały rok.

Podróżnicze plany i marzenia

Majorka - marzę o odwiedzeniu stolicy wyspy oraz zanurzeniu się w w lazurowych wodach malowniczej zatoczki we wschodniej części wyspy...
Kenia - niesamowitym przeżyciem musi być poczucie dzikości przyrody na wyciągnięcie ręki: tygrysy, lwy, małpy, zebry - cały świat zwierząt bardzo blisko ciebie...
Costa del Sol - od dawna marzy mi się południe Hiszpanii. Sewilla, Malaga, Granada, Ronda, Kordoba - muszę odwiedzić te miejsca jak najszybciej!

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas