Lato 2018
 

 

START SPRZEDAŻY -  LATO 2018 zapraszamy !


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji wczesnej rezerwacji Lato 2018. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Państwu w doborze odpowiedniej oferty. Posiadamy w ofercie wszystkie biura, zapewniamy najlepsze ceny na rynku i doradzamy co najkorzystniej wybrać zapewniając najlepsze ceny! Jako agent jesteśmy niezależnym i obiektywnym doradcą. Współpraca z  24Holiday to coś więcej niż tylko podstawowa oferta organizatorów turystyki, zawsze dostaniesz u nas więcej, lepiej i taniej !
Wybierz swoje biuro podróży lub wybierz swojego osobistego doradcę

W ofercie first minute parking przy lotnisku lub gadżet 4w1 gratis do rezerwacji !!!

4w1: powerbank / waga do 50kg/ termometr / Latarka

* Najlepsze i najniższe ceny tylko w First minute ! aż do dnia wyjazdu !
* Gwarancja najniższej i niezmiennej ceny !!!
* Ceny online ! 0 zł prowizji !
* Rabaty do 5% dla stałych klientów !
* Gratis parking dla stałych klientów do każdej rezerwacji             
* Dowolna forma płatności, w tym kartą kredytową
* Pełen wachlarz dodatkowych usług (parking, transfery, ubezpieczenia)
* Zwrot 100% wpłaconej kwoty przy ubezpieczeniu od rezygnacji
* Bezpłatna zmiana wycieczki
* Zniżki dla dzieci, wycieczki fakultatywne gratis

Poza rabatami, które oferują organizatorzy i które u nas Państwo otrzymają (Itaka 2%, Wezyr 3%, Rainbow do 5%, Netholiday 2%, Neckermann 2% itd.… )
Otrzymają Państwo dodatkowo wiele korzyści od 24Holiday.

 

Regulamin promocji „LATO 2018 z 24HOLIDAY”

§1 De­finicje

Organizatorem promocji jest 24Holiday z siedzibą w Białymstoku, ul. Św. Mikołaja 1/1 zwany dalej 24HOLIDAY.
Uczestnik – osoba rezerwująca imprezę, wpisana w umowie, która w okresie od 01.09.2017 do 31.03.2018 wykupiła zorganizowaną Imprezę Turystyczną dostępną w systemie rezerwacyjnym.
Rezerwacja – umowa obejmująca wszystkich uczestników Imprezy Turystycznej wpisani pod indywidualnym numerem rezerwacji do systemu rezerwacyjnego 24HOLIDAY.
Impreza Turystyczna – wykupiona i opłacona rezerwacja usług turystycznych z oferty 24HOLIDAY w okresie trwania niniejszej promocji wyszczególnionych Touroperatorów.

§2 Dostępność regulaminu

Treść niniejszego regulaminu dostępna jest dla wszystkich Uczestników promocji na stronie internetowej pod adresem: http://www.24holiday.pl/pl/pl_lato_2018.html

§3 Zasady uczestnictwa w promocji „LATO 2018 z 24HOLIDAY”

Promocja dotyczy wszystkich kierunków dostępnych w ofercie 24HOLIDAY i dotyczy Imprez Turystycznych odbywających się  w terminie letnim tj. od 01.04.2018 do 31.10.2018. Promocja obejmuje wyłącznie promocje własne 24HOLIDAY opisane w §4.
Przystępując do promocji „LATO 2017 z 24HOLIDAY” każdy Uczestnik oświadcza, iż otrzymał, zapoznał się i akceptuje treść regulaminu i jego postanowień.

§4 Szczegóły promocji

Program lojalnościowy dla stałych klientów
Dla stałych Klientów którzy wykupili w okresie 01.09.2016 - 30.09.2017 w 24HOLIDAY dowolną imprezę turystyczną , do każdej rezerwacji zawartej w okresie od 01.09.2017 do 31.12.2017 z wylotem od 01.04.2018 do 31.10.2018 przysługuje do wyboru:
- parking strzeżony 1 samochodu GRATIS przy dowolnym lotnisku w Polsce na okres trwania imprezy turystycznej
- praktyczny gadżet 4w1.
Potwierdzeniem wykonania świadczenia ze strony 24HOLIDAY jest wydanie voucheru parkingowego. Vouchery wydawane są klientom na 48 godzin przed potwierdzoną godziną wylotu.

§5 Płatności i rabaty

W promocji biorą udział tylko rezerwacje z terminową wpłatą zaliczki oraz dopłaty za rezerwację w terminach i kwotach określonych przez touroperatora w zawartej rezerwacji i umowie.
Wszelkie dodatkowe rabaty dla stałych klientów wynikają z programów organizatorów w wyłącznie w zakresie w jakim organizatorzy udzielają zniżek stałym klientom.

§6 Rezygnacja lub zmiana rezerwacji

W przypadku rezygnacji z Imprezy Turystycznej lub dokonywanych zmian w Rezerwacji przez Uczestnika w okresie trwania promocji zastosowanie mają Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych touroperatora realizującego rezerwację. Nie przysługuje wówczas parking oraz praktyczny gadżet 4w1 do wyboru.

§7 Reklamacje

Wszystkie roszczenia, reklamacje, uwagi i zastrzeżenia co do przebiegu niniejszej promocji wysłane na adres 24HOLIDAY 15-420 Białystok ul. Św. Mikołaja 1/1 wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 30 dni od złożenia.

§8 Postanowienia końcowe

24HOLIDAY zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszej Promocji, bez konieczności podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, że odwołanie nie wpłynie na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Uczestnika, którzy dokonali rezerwacji przed odwołaniem. Informacja o odwołaniu niniejszej promocji zostanie opublikowana na stronie internetowej pod adresem www.24holiday.pl lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej.

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas