Aleksandra Gładysz
starszy doradca wakacyjny w centrali

Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. Mam nadzieję, że uda mi się „zarazić” Państwa pasją podróżowania i odkrywania nowych miejsc, przy okazji korzystając z mojego doświadczenia i sprawdzonych rad, by każde wakacje był lepsze od poprzednich.

 

O mnie

Z natury jestem optymistką, z zamiłowania podróżnikiem, a największą radość na co dzień sprawia mi możliwość połączenia pracy z pasją. Odwiedziłam wiele miejsc, w niektórych byłam kilka dni, w innych kilka miesięcy. Wszędzie staram się znaleźć perełki, miejsca, które trzeba zobaczyć, czy smaki, które warto spróbować. Wszystko po to, by móc zarażać miłością do podróżowania innych. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, praktycznymi radami, a największą satysfakcją i zarazem motywacją są udane wakacje moich Klientów.
Ulubione kierunki

Włochy - pierwsza miłość. Uwielbiam za kuchnię, klimat jaki panuje wieczorami na wszystkich, nawet najmniejszych placach i skwerach, tą radość i optymizm Włochów oraz ich ekspresję. Tutaj zawsze ładuję się dobrą energią.
Wietnam - bogactwo smaków, kolorów i różnorodnych krajobrazów.
Madera - wyspa wiecznie zielona, namiastka egzotyki w Europie. Raj dla piechurów i tych, którzy chcą spróbować najlepszych portugalskich słodyczy.
Moje wakacyjne hity

Zanzibar - słynne „Hakuna matata!” słyszymy tu na każdym kroku i rzeczywiście na tej wyspie każdy zapomina o problemach. Najpiękniejsze plaże, hotele na wysokim poziomie, a do spróbowania obowiązkowo mango - najsłodsze jakie kiedykolwiek jadłam.
Kreta - wyspa tak różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno amatorzy plażowania, jak i aktywnego wypoczynku.
Tajlandia - raj dla miłośników dobrego jedzenia, nurkowania i wspaniałych widoków. Wszystkie wakacyjne przyjemności w jednym miejscu.
Podróżnicze plany i marzenia

Meksyk - niesamowita historia, wspaniała roślinność i nurkowanie w Cenotach, na to jeszcze czekam.
Grecja - każda wyspa inna, każda ma coś wyjątkowego i na każdej można poczuć wyjątkowo rozleniwiający klimat. Jeszcze kilka takich wysp zostało do zobaczenia.
Stany Zjednoczone - aktywnie, z plecakiem, od stanu do stanu.

 
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas