Joanna Rozmysłowska
doradca wakacyjny
,,Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę".
św. Augustyn


O mnie

Czas wolny od zawsze oznacza dla mnie pakowanie walizki (zawsze na ostatnią chwilę!) oraz wyruszenie w kolejną podróż. Bywają podróże planowane, ale także te spontaniczne, z wylotem następnego dnia. Kocham poznawać nowe kultury, ludzi.. Każda poznana osoba wnosi coś zupełnie niepowtarzalnego w moje życie. Jednak tym, co najbardziej pasjonuje mnie w podróżowaniu (poza pięknymi widokami oczywiście) jest rodzima kuchnia! Poszczególne kraje identyfikuję ze smakami. Kocham odtwarzać potrawy, które szczególnie przypadły mi do gustu. Uwaga! To jest uzależniające. Mam nadzieję zarazić Państwa zamiłowaniem do podróży oraz aktywnego spędzania czasu.
Ulubione kierunki

Włochy - w tym kraju można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Tak właśnie było ze mną, dlatego powracam tam tak często jak to możliwe :) Za każdym razem odkrywam coś zupełnie nowego, zaskakującego. Zabytki, architektura, pogoda, ludzie pełni temperamentu... a co najważniejsze bajeczna kuchnia regionalna!
Wielka Brytania - zdecydowanie mogę przyznać, że jest moim drugim miejscem na ziemi. Oczarowała mnie tak wieloma rzeczami... przede wszystkim pięknym akcentem. Ten kraj ma w sobie coś, czego nie jestem w stanie wyrazić słowami. Deszczowy wieczór w małej kawiarence, gingerbread latte i ciasto marchewkowe - taki klimat lubię najbardziej!
Malta - fenomenalne miejsce aby złapać oddech, wyciszyć się i rozkoszować słońcem. Piękna opalenizna i wielogodzinne wycieczki statkiem - tak mogę streścić czas spędzony na Malcie. Zabytkowa stolica Valletta - każdy powinien zobaczyć ją choćby raz.
Moje wakacyjne hity

Zanzibar - piękne, piaszczyste plaże
Turcja - wspaniałe hotele
Dominikana - rajska wyspa
Podróżnicze plany i marzenia

Bora-Bora - istna perła Pacyfiku, piękne plaże, palmy kokosowe, domki na palach...  :)
Santorini - na romantyczną podróż
Norwegia - przepiękne fiordy
Chiny - spacer Murem Chińskim oraz street food!
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas