Justyna Piechowska
starszy doradca wakacyjny

Największą moją pasją w życiu są podróże. Mówi się, że rzeczy materialne szczęścia nie dają, a życiowa radość wypełniona może być tylko poprzez czynnik wzbogacający nasze dusze. Takim czynnikiem -prawdziwym skarbem, którego nikt nam nie zdoła odebrać jest możliwość zwiedzania nowych miejsc, poznawania nowych kultur, a także po prostu dobrze zaplanowane wakacje, czy wypoczynek wraz z rodziną.
Dlatego też największą przyjemnością dla mnie jest pomoc Państwu w realizacji podróżniczych marzeń, gdzie sen spotyka się z rzeczywistością.

 O mnie

Pracuję w branży turystycznej od 2009 roku. Pasja do podróżowania narodziła się już w dzieciństwie. Wszelkie moje życiowe plany, te służbowe i te prywatne od zawsze były związane z poznawaniem świata, innych kultur i języków obcych. Nieważne ile bym podróżowała to miejsc do odwiedzenia nie ubywa, a apetyt wręcz rośnie. Dlatego w mojej pracy z radością i osobliwą pasją chętnie podzielę się z Państwem całym swoim doświadczeniem. Wybrałam tę pracę po to aby zarażać innych potrzebą poznawania nowych zakątków naszego globu, po to by pomóc w spełnianiu podróżniczych marzeń.
Dodatkowo liczne wyjazdy służbowe pozwalają lepiej poznać produkt, aby móc dopasować każde wczasy indywidualnie i według Państwa potrzeb.

 

Ulubione kierunki

Izrael - niesamowita mieszanka kulturowa, niepowtarzalne jedzenie, doskonały kierunek na zwiedzanie zarówno sakralne jak i świeckie. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie.
Wyspy Kanaryjskie - odrobina egzotyki w Europie! Niepowtarzalne plaże - od żółtych po typowo czarne powulkaniczne. Wspaniale rodzinne miejsce pełne atrakcji i możliwości błogiego wypoczynku. Parki ze zwierzętami i ogromny aquapark zainteresuje nie tylko dzieci ale również dorosłych. To tutaj można zobaczyć białe tygrysy, pokazy delfinów a nawet pingwiny. Natomiast zagorzali poszukiwacze adrenaliny mogą skorzystać ze zjeżdżalni zakończonej akwarium z rekinami. Wyspy Kanaryjskie to również raj dla surferów i windsurferów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Tajlandia - jeden z możliwie najtańszych kierunków egzotycznych. Kraj zachęca bogatą architekturą, pięknymi widokami i przepysznym jedzeniem. Amatorzy dziwnych smaków takich jak pasikoniki czy pająki również się nie zawiodą.

Moje wakacyjne hity

Zakynthos - piękne plaże, jedyna taka Zatoka Wraku, pyszne greckie jedzenie, a wszystko to w tempie siga, siga... (grec.: powoli, powoli). 
Sardynia - wspaniały szmaragd wody i ta cisza..., z dala od turystycznego zgiełku.
Cypr - miejsce narodzenia Afrodyty i baaardzo długi sezon na opalanie!

Podróżnicze plany i marzenia

  1. Nawiązać niepowtarzalne znajomości podczas podróży koleją transsyberyjską.
  2. Przytulić misia Koalę w Australii.
  3. Podziwiać krajobraz Maui z wulkanu Haleakala na Hawajach.
  4. Tańczyć salsę do białego rana w jednym z kubańskich klubów w Hawanie.
  5. Odwiedzić Universal Studio w Hollywood
  6. Ta lista nie ma końca...
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas