Praca
 

Oferta pracy w Białymstoku

       24Holiday – to zespół doradców wakacyjnych. Jeśli lubisz rozmowę z ludźmi, a obsługa  sprawia Ci przyjemność. Jeśli stawiasz przed sobą ambitne zadania i chcesz pracować w gronie profesjonalnych, energicznych i odpowiedzialnych pracowników? Czy lubisz podróżować ? Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy osób na stanowisku :

24Holiday Białystok centrala
doradca wakacyjny


Główne zadania na stanowisku to:

  • profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i grupowych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
  • rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych, biletów lotniczych i autokarowych oraz produktów dodatkowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • aktywny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych, wizerunkowych


Wymagania:


       Poszukujemy osoby łatwo nawiązującej kontakt, z miłą aparycją, lubiącą rozmowę z ludźmi i bezpośredni kontakt z klientami. Osoba, dla której sprzedaż to przyjemność, a poznawanie świata, turystyka, historia jest pasją lub miłym i ciekawym doświadczeniem. Osoba dla której obsługa i opieka nad powierzonymi klientami jest kluczem do sukcesu. Biegła znajomość obsługi komputera, witryn www, systemów informatycznych. Podstawowa znajomość jednego języka obcego angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego . Dyspozycyjność i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach również poza granicami kraju (study tour). Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klientów, ewentualnie doświadczenie w branży turystycznej. Atutem również będę odbyte podróże wakacyjne.

       List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

 

 

Praktyki szkolne i studenckie

 

       Praktyka w biurach 24holiday to doskonała okazja do zapoznania się z pracą w biurze podróży,jego funkcjonowaniem do zobaczenia, jak pracujemy i czym żyjemy.  Do odbycia praktyki zachęcamy studentów różnych kierunków – turystyka, handel, marketing i innych. Szczególnie wysoko cenimy osoby aktywne i chętne do doskonalenia się. Prosimy o nadsyłanie CV na adres elektroniczny: pracuj@24holiday.pl oraz wskazanie daty początku i końca ewentualnej praktyki.
Oferujemy uzgodnione terminy w Białystoku w Galeriach Alfa oraz Biała.
Staż studencki

       Przed Tobą ostatni rok studiów ,a Ty powoli szukasz pracy ? Ta oferta może zaciekawić Ciebie. Zastanawiasz się co chciałbyś robić w życiu ? Jesteś aktywny, a podróże to Twoja pasja, kontakt  z ludźmi sprawia Ci radość ?
Jeśli jesteś osoba o miłej aparycji, z uśmiechem na twarzy starasz się witać kolejny dzień życia, a spełnianie czyiś marzeń sprawia Ci radość, to zapraszamy
do naszego zespołu.Z nami będziesz mógł rozpocząć pracę marzeń.

       List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 z dopiskiem "Staż studencki" lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas