Nasze podróże - opis podróży
Kraj, data

Hiszpania
Miasto

Teneryfa
Data

2019-03-09
Opis

Wszyscy, którzy kiedykolwiek odwiedzili Wyspy Kanaryjskie wiedzą, że klimat, atmosfera i kuchnia, którą tam mamy są nie do podrobienia.
Natomiast niekwestionowaną wizytówką Kanarów jest Teneryfa- wyspa wiecznie zielona, zróżnicowana, nie tak wietrzna jak się przyjęło o niej mówić.
Teneryfa to miejsce, które zadowoli każdego, zarówno tych, którzy chcą odpocząć na czarnych piaszczystych plażach, ale też aktywnych, którym nie straszny trekking na jeden z największych wulkanów- Teide.
Wyspa bogata jest też w parki rozrywki, w tym jeden zaliczany do najlepszych Aquaparków na świecie- Siam Park. Po wizycie tam poziom endorfin automatycznie wzrasta.
Miejsce to powinni też zaznaczyć na swojej mapie podróży miłośnicy dobrej kuchni, a szczególnie ryb i owoców morza. Im bardziej niepozorne z wyglądu miejsce, tym dania tam serwowane jeszcze mocniej działają na nasze podniebienie.
Warto wsiąść w samolot i chociaż na kilka dni przenieść się w miejsce, gdzie nacieszymy oczy niesamowitym oceanem, ośnieżonymi szczytami, a Paniom szczególnie do gustu przypadnie strefa bezcłowa
Zdjęcia z podróży

 
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas