Praca
 

Oferta pracy w Białymstoku

       24Holiday – to zespół doradców wakacyjnych. Jeśli lubisz rozmowę z ludźmi, a obsługa  sprawia Ci przyjemność. Jeśli stawiasz przed sobą ambitne zadania i chcesz pracować w gronie profesjonalnych, energicznych i odpowiedzialnych pracowników? Czy lubisz podróżować ? Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy osób na stanowisku :

24Holiday Białystok centrala
doradca wakacyjny


Główne zadania na stanowisku to:

 • profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i grupowych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
 • rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych, biletów lotniczych i autokarowych oraz produktów dodatkowych
 • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
 • aktywny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych, wizerunkowych


Wymagania:


       Poszukujemy osoby łatwo nawiązującej kontakt, z miłą aparycją, lubiącą rozmowę z ludźmi i bezpośredni kontakt z klientami. Osoba, dla której sprzedaż to przyjemność, a poznawanie świata, turystyka, historia jest pasją lub miłym i ciekawym doświadczeniem. Osoba dla której obsługa i opieka nad powierzonymi klientami jest kluczem do sukcesu. Biegła znajomość obsługi komputera, witryn www, systemów informatycznych. Podstawowa znajomość jednego języka obcego angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego . Dyspozycyjność i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach również poza granicami kraju (study tour). Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klientów, ewentualnie doświadczenie w branży turystycznej. Atutem również będę odbyte podróże wakacyjne.

       List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl
Złożenie CV jest jednoznaczne z akceptacja klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych 24Holiday Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Białymstoku, ul. Św.Mikołaja 1/1, numer NIP 542-340-16-48 dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że mogę w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

 

 

Praktyki szkolne i studenckie

 

       Praktyka w biurach 24holiday to doskonała okazja do zapoznania się z pracą w biurze podróży,jego funkcjonowaniem do zobaczenia, jak pracujemy i czym żyjemy.  Do odbycia praktyki zachęcamy studentów różnych kierunków – turystyka, handel, marketing i innych. Szczególnie wysoko cenimy osoby aktywne i chętne do doskonalenia się. Prosimy o nadsyłanie CV na adres elektroniczny: pracuj@24holiday.pl oraz wskazanie daty początku i końca ewentualnej praktyki.
Oferujemy uzgodnione terminy w Białystoku w Galeriach Alfa oraz Biała.
Oferta pracy w dziale ubezpieczeń w Białymstoku

 

24Holiday – to lider w zakresie  doradztwa wakacyjnego. Obecnie rozszerzamy działalność o sprzedaż ubezpieczeń.  Jeśli masz doświadczenie i szukasz nowych wyzwań, to zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy osób na stanowisku :

specjalista ds. ubezpieczeń

Główne zadania na stanowisku to:

 • nadzór nad wdrożeniem sprzedaży ubezpieczeń w firmie oraz profesjonalna obsługa klientów
 • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
 • aktywny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych, wizerunkowych


Wymagania:

 • Minimum 2 letnie doświadczenie jako agent ubezpieczeniowy
 • uprawnienia do wykonywania zawodu agenta ubezpieczeniowego.
 • Poszukujemy osoby uprzejmej, łatwo nawiązującej kontakt, z miłą aparycją, lubiącą rozmowę i bezpośredni kontakt z klientami.
 • Wymagana biegła znajomość obsługi komputera.
 • Dyspozycyjność i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach.

List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV i dopiskiem „Ubezpieczenia” prosimy składać emailem na adres: pracuj@24holiday.pl


Staż studencki

       Przed Tobą ostatni rok studiów ,a Ty powoli szukasz pracy ? Ta oferta może Cię zaciekawić. Zastanawiasz się co chciałbyś robić w życiu ? Jesteś aktywny, a podróże to Twoja pasja, kontakt  z ludźmi sprawia Ci radość ?
Jeśli jesteś osoba o miłej aparycji, z uśmiechem na twarzy starasz się witać kolejny dzień życia, a spełnianie czyichś marzeń sprawia Ci radość, to zapraszamy
do naszego zespołu.Z nami będziesz mógł rozpocząć pracę marzeń.

       List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 z dopiskiem "Staż studencki" lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl
Złożenie CV jest jednoznaczne z akceptacja klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych 24Holiday Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Białymstoku, ul. Św.Mikołaja 1/1, numer NIP 542-340-16-48 dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że mogę w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”


Złożenie CV jest jednoznaczne z akceptacja klauzuli: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych 24 HOLIDAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w  15-419 Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok. 1 wpisana
w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000855072, NIP 542-340-16-48, REGON 386081485,dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że mogę w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas