Praca

Doradca wakacyjny

       24Holiday – to zespół doradców wakacyjnych. Jeśli lubisz rozmowę z ludźmi, a obsługa  sprawia Ci przyjemność. Jeśli stawiasz przed sobą ambitne zadania i chcesz pracować w gronie profesjonalnych, energicznych i odpowiedzialnych pracowników? Czy lubisz podróżować ? Zapraszamy Cię do naszego zespołu! Poszukujemy osób na stanowisku :

24Holiday Białystok centrala
24Holiday Białystok Galeria Alfa/Biała

Główne zadania na stanowisku to:

  • profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i grupowych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
  • rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych, biletów lotniczych i autokarowych oraz produktów dodatkowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • aktywny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych, wizerunkowych

Wymagania:

       Poszukujemy osoby łatwo nawiązującej kontakt, z miłą aparycją, lubiącą rozmowę z ludźmi i bezpośredni kontakt z klientami. Osoba, dla której sprzedaż to przyjemność, a poznawanie świata, turystyka, historia jest pasją lub miłym i ciekawym doświadczeniem. Osoba dla której obsługa i opieka nad powierzonymi klientami jest kluczem do sukcesu. Biegła znajomość obsługi komputera, witryn www, systemów informatycznych. Podstawowa znajomość jednego języka obcego angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego . Dyspozycyjność i możliwość wzięcia udziału w szkoleniach również poza granicami kraju (study tour). Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klientów, ewentualnie doświadczenie w branży turystycznej. Atutem również będę odbyte podróże wakacyjne.

Polubisz pracę, ponieważ oferujemy Ci:

  • praca w ciekawej dynamicznie rozwijającej się branży
  • wyjazdy szkoleniowe study tour
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • ubezpieczenie na życie i zdrowie grupowe
  • komplet ubrania firmowego
  • Wymiar godzinowy: pełny etat

           List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl

Specjalista ds marketingu

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, Youtube i inne
  • projektowanie podstawowych materiałów graficznych (infografiki, plakaty, grafiki do social media)
  • prowadzenie statystyk profili mediów społecznościowych
  • raportowanie wyznaczonych zadań
  • redagowanie i wysyłka newsletterów tworzenie materiałów marketingowych dokumentujących życie firmy, również w terenie
  • umiejętność sprawnego pisania tekstów
  • koordynowanie i współpraca w zakresie realizacji projektów

Wymagania:

  • praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Manager Reklam FB
  • dobra znajomość kanałów komunikacji social media: Facebook, Instagram, YouTube i inne
  • znajomość Canvy
  • praktyczna wiedza z zakresu planowania kampanii w mediach społecznościowych
  • zaangażowanie, samodzielność, zmysł graficzny
  • kreatywność, pomysłowość i aktywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • łatwość i swoboda wypowiedz

  • praca w ciekawej branży z możliwością zwiedzania świata
  • narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy
  • Wymiar godzinowy: 1/2 etatu  lub 1/3 etatu

Staż studencki

       Przed Tobą ostatni rok studiów ,a Ty powoli szukasz pracy ? Ta oferta może Cię zaciekawić. Zastanawiasz się co chciałbyś robić w życiu ? Jesteś aktywny, a podróże to Twoja pasja, kontakt  z ludźmi sprawia Ci radość ?
Jeśli jesteś osoba o miłej aparycji, z uśmiechem na twarzy starasz się witać kolejny dzień życia, a spełnianie czyichś marzeń sprawia Ci radość, to zapraszamy
do naszego zespołu.Z nami będziesz mógł rozpocząć pracę marzeń.

       List motywacyjny ze zdjęciem oraz  CV prosimy składać osobiście w biurze podróży24Holiday Białystok ul. Św.Mikołaja 1/1 z dopiskiem "Staż studencki" lub emailem na adres: pracuj@24holiday.pl

Praktyki szkolne i studenckie

       Praktyka w biurach 24holiday to doskonała okazja do zapoznania się z pracą w biurze podróży,jego funkcjonowaniem do zobaczenia, jak pracujemy i czym żyjemy.  Do odbycia praktyki zachęcamy studentów różnych kierunków – turystyka, handel, marketing i innych. Szczególnie wysoko cenimy osoby aktywne i chętne do doskonalenia się. Prosimy o nadsyłanie CV na adres elektroniczny: pracuj@24holiday.pl oraz wskazanie daty początku i końca ewentualnej praktyki.
Oferujemy uzgodnione terminy w Białystoku w Galeriach Alfa oraz Biała.

Złożenie CV jest jednoznaczne z akceptacja klauzuli: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych 24 HOLIDAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w  15-419 Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok. 1 wpisana
w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000855072, NIP 542-340-16-48, REGON 386081485,dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że mogę w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt

Napisz do nas