Poradniki
 

Porady doradców wakacyjnych 24holiday

Co zabrać ze sobą na Zanzibar? Jak pogodzić wakacje i dbanie o dietę? Gdzie zostawić samochód przed wylotem w podróż? 24holiday przedstawia dział poradników!

Tutaj doradcy wakacyjni 24holiday dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby uczynić Twoje podróże niezapomnianymi. Poniżej znajdziesz artykuły, napisane przez naszych doradców. Znajdziesz tu cenne wskazówki na temat podróżowania oraz podpowiedzi, co warto spakować ze sobą, aby podróż była jeszcze bardziej komfortowa.

 

 

5 porad na udane wakacje w Turcji

Już od roku nie potrzebujemy paszportu, żeby wyjechać do Turcji i cieszyć się jej pięknymi krajobrazami, zabytkami i gorącym słońcem. Warto z tego skorzystać, bo jest to kierunek bardzo przyjazny - przyjazny rodzinom z dziećmi, przyjazny każdej kieszeni, przyjazny wielu stylom podróżowania.

 

5 rzeczy które musisz wiedzieć: Wietnam

Wietnam jest fascynującym celem podróży ze względu na bogatą kulturę i malownicze krajobrazy. Od egzotycznych plaż po gęsto zaludnione miasta, Wietnam oferuje zróżnicowane doświadczenia. Jednak nie jest to typowy kierunek dla europejskich turystów! Polski turysta musi się pod kilkoma względami przygotować i odpowiednio nastawić 😉

 

5 porad na udane wakacje z dziećmi

Wspólne podróże nie tylko poszerzają horyzonty, ale także budują silne więzi rodzinne. Jednak dzieci i podróżowanie z nimi stawiają czasem dorosłych przed niezłymi wyzwaniami. Dzisiaj o tym jak ograniczyć negatywy i zwiększyć pozytywy!

 

5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed wyjazdem na Zanzibar

Zanzibar kusi swym egzotycznym wdziękiem. Jest jednak tak odległy, że nie za bardzo wiemy jak się do niego spakować! Na ratunek przychodzą jednak doradcy 24holiday, którzy radzą co zabrać ze sobą, czego na pewno nie trzeba brać i czego się można spodziewać po Tanzanii.

 

Wakacje bezglutenowe: 5 porad dla podróżujących z celiakią

Jak się uporać z tym wyzwaniem? Testowanie żywności, zabieranie własnych posiłków, wybieranie hoteli wysokiej klasy... Odkryj, jak uniknąć kulinarnych niespodzianek i cieszyć się wakacjami z pełnym spokojem ducha.Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas