Dział jakości
 

       Dbamy o to, by obsługa w biurach podróży 24Holidayty były zawsze na najwyższym poziomie jakości. Naszym celem jest profesjonalne doradztwo w doborze ofert wyjazdowych. W trosce o zadowolenie Klienta czuwamy nad standardami obsługi klienta i kontrolujemy jakość szerokiej gamy produktów wszystkich organizatorów turystyki. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami szkoleniowymi. Do naszych obowiązków należy tworzenie dokumentacji jakościowej w oparciu o krajowe i międzynarodowe standardy.

       Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, pomysły czy propozycje dotyczące funkcjonowania i obsługi klientów w 24Holiday - prosimy o podzielenie się  z nami. Jeśli byłeś z 24Holiday na wakacjach i chcesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami, masz swoje uwagi odnośnie wyjazdu, chcesz nas pochwalić lub masz zastrzeżenia do zakupionej imprezy to prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

       Wszystkie uwagi będą skrupulatnie analizowane wyłącznie przez managera zarządząjącego biurami 24Holiday oraz uwzględnione w celu podniesienia jakości obsługi i samej oferty. Zmieniamy się na lepsze dla Państwa !

Dziękujemy za wypełnienie ankiety 

Termin wyjazdu:  
Organizator wyjazdu:  
Numer rezerwacji:  
Nazwa hotelu:
Uwagi odnośnie wyjazdu bądź obsługi:  *

Jeśli oczekują Państwo kontaktu, prosimy wypełnić poniższe dane:
Imię i nazwisko:  
Twój email:  
Telefon:  

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas