Wyjazdy bezglutenowe
 

     Bazując na własnych doświadczeniach przygotowaliśmy ofertę hoteli, oferujących menu bezglutenowe. Staramy się weryfikować obowiązujące w hotelach standardy przygotowania posiłków bezglutenowych, stopień przeszkolenia personelu, procedury obowiązujące na kuchni. Sami wielokrotnie wyjeżdżamy, korzystamy i zgłaszamy dietę bezglutenową, pytamy o możliwość diety na wyjazdach studyjnych. Dzięki temu proponowane hotele są w stanie sprostać Państwa potrzebom i urozmaiconej diecie.
Oferty jakie posiadamy w sprzedaży dotyczą imprez samolotem, z dojazdem własnym i kolonii dla dzieci.

    Każdorazowo przy rezerwacji potwierdzamy w hotelu stosowanie diety bezglutenowej i pomagamy Państwu w dopracowaniu szczegółów w kontakcie z hotelami. Wówczas w Państwa imieniu staramy się zrealizować potwierdzenie diety. Minimalny standard hoteli jaki prezentujemy to 4*, jednak polecamy hotele o standardzie 4+* i więcej.

    Nasi klienci często mają obawy, że nie będą w stanie porozumieć się z hotelową obsługą w sprawie diety. Znaleźliśmy rozwiązanie również na tę okoliczność. Każdej zainteresowanej osobie wydajemy "kartę bezglutenową" w języku odpowiednim do kraju, który odwiedza. Karta zawiera najważniejsze informacje o:
• chorobie
• pokarmach zabronionych i tych, które alergik bez problemu może spożywać. 
Po pokazaniu karty w restauracji nie będzie wątpliwości czy zostali Państwo zrozumiani.

 

    W naszej szerokiej ofercie posiadamy wiele propozycji, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.
Przygotowaliśmy kilka ciekawych hoteli, które mieliśmy okazję odwiedzić i samodzielnie zbadać pod kątem diety bezglutenowej:
Mirage Park Resort (Turcja, Kemer)
Aldemar Olympian Village (Grecja, Peloponez)
Havet Resort (Polska, Dźwiżyno) 
Neptune Pwani Beach Resort (Zanzibar, Kiwengwa)
Blue Lagoon Resort (Grecja, Kos)

 

   Dieta bezglutenowa nie jest zapewniona zawieraną umową o usługach turystycznych, a jedynie jest niezobowiązującą prośbą ze strony klienta. W przypadku prośby o dietę, pomagamy naszym klientom zgłaszając informację do hotelu i przekazując stanowisko/odpowiedź hotelu czy przyjmie gości, na jakich warunkach i jak pomoże z dietą klientom. Brak zapewnienia diety bądź jej niewielki zakres nie upoważnia Państwa do złożenia reklamacji, tak samo zakres diety jest często różnych w poszczególnych hotelach (w wielu ogranicza się tylko do oznaczenia alergenów w posiłkach i wskazaniu, które posiłki można zjeść i zawierają, bądź nie gluten). Deklaracje w zakresie diety składa hotelarz i on ponosi odpowiedzialności za ewentualne niezgodności z deklarowanymi przez hotele standardami.

 

 

Julia Marculewicz

specjalista ds. oferty bezglutenowej

Przygotuje dla Państwa najlepsze oferty obejmujące dietę bezglutenową, potwierdzi i zgłosi dietę w hotelu, wyjaśni niejasności i zakres oferty z uwagi na znajomość problematyki celiakii.

Szymon Szempliński

supervisor ds. oferty bezglutenowej.

Kwestia diety begzglutenowej jest mu doskonale znana, z uwagi na ciągłe podróże od wielu lat z córką chorą na celiakię oraz z uwagi na żonę, która aktywnie działa w 
Polskim Stowarzyszeniu Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.Jeżeli interesują Państwa inne oferty, kierunki prosimy o kontakt w celu przedstawienia stosownej oferty.
Wielokrotnie hotele stosują dietę bezglutenową w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby. Obsługujemy klientów z całej Polski za pośrednictwem emaila, telefonów.
Zapytania prosimy wysyłać emailem na adres: biuro@24holiday.pl

Formularz kontaktowy

Kierunek:  
Transport:  
Wyjazd z:  
Termin:  
Ilość dni:  
Oczekiwany koszt wyjazdu:  
Ilość osób dorosłych:  
Ilość dzieci i wiek:  
Dodatkowe infomacje:  
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *


Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas