Wyjazdy bezglutenowe
 

     Bazując na własnych doświadczeniach przygotowaliśmy ofertę hoteli, oferujących menu bezglutenowe. Staramy się weryfikować obowiązujące w hotelach standardy przygotowania posiłków bezglutenowych, stopień przeszkolenia personelu, procedury obowiązujące na kuchni. Sami wielokrotnie wyjeżdżamy, korzystamy i zgłaszamy dietę bezglutenową, pytamy o możliwość diety na wyjazdach studyjnych. Dzięki temu proponowane hotele są w stanie sprostać Państwa potrzebom i urozmaiconej diecie.
Oferty jakie posiadamy w sprzedaży dotyczą imprez samolotem, z dojazdem własnym i kolonii dla dzieci.

    Każdorazowo przy rezerwacji potwierdzamy w hotelu stosowanie diety bezglutenowej i pomagamy Państwu w dopracowaniu szczegółów w kontakcie z hotelami. Wówczas w Państwa imieniu staramy się zrealizować potwierdzenie diety. Minimalny standard hoteli jaki prezentujemy to 3+*, jednak polecamy hotele o standardzie 4* i więcej.

    Dieta bezglutenowa nie jest zapewniona zawieraną umową o usługach turystycznych, a jedynie jest niezobowiązującą prośbą ze strony klienta. W przypadku prośby o dietę, pomagamy naszym klientom zgłaszając informację do hotelu i przekazując stanowisko/odpowiedź hotelu czy przyjmie gości, na jakich warunkach i jak pomoże z dietą klientom. Brak zapewnienia diety bądź jej niewielki zakres nie upoważnia Państwa do złożenia reklamacji, tak samo zakres diety jest często różnych w poszczególnych hotelach (w wielu ogranicza się tylko do oznaczenia alergenów w posiłkach i wskazaniu, które posiłki można zjeść i zawierają bądź nie gluten). Deklaracje w zakresie diety składa hotelarz i on ponosi odpowiedzialności za ewentualne niezgodności z deklarowanymi przez hotele standardami.

 

 

Marta Brulińska

specjalista ds. oferty bezglutenowej

Przygotuje dla Państwa najlepsze oferty obejmujące dietę bezglutenową, potwierdzi i zgłosi dietę w hotelu, wyjaśni niejasności i zakres oferty z uwagi na znajomość problematyki celiakii.

Szymon Szempliński

supervisor ds. oferty bezglutenowej.

Kwestia diety begzglutenowej jest mu doskonale znana, z uwagi na ciągłe podróże od wielu lat z córką chorą na celiakię oraz z uwagi na żonę, która aktywnie działa w 
Polskim Stowarzyszeniu Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.Jeżeli interesują Państwa inne oferty, kierunki prosimy o kontakt w celu przedstawienia stosownej oferty.
Wielokrotnie hotele stosują dietę bezglutenową w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby. Obsługujemy klientów z całej Polski za pośrednictwem emaila, telefonów.
Zapytania prosimy wysyłać emailem na adres: biuro@24holiday.pl

Formularz kontaktowy

Kierunek:  
Transport:  
Wyjazd z:  
Termin:  
Ilość dni:  
Oczekiwany koszt wyjazdu:  
Ilość osób dorosłych:  
Ilość dzieci i wiek:  
Dodatkowe infomacje:  
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *


Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas