Ubezpieczenia turystyczne
 

Jadę zagranicę! O czym muszę pamiętać?

 

Wyjazd za granicę to duża odpowiedzialność za siebie, rodzinę i współtowarzyszy podróży. Każdy powinien pamiętać , że poza dobrym hotelem i wygodnym transportem na wymarzony kierunek wakacyjny należy zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo wyjazdu. Dokonując rezerwacji wyjazdu nikt nie planuje zachorować lub napotkać różne problemy, ale warto ubezpieczyć się, aby mieć pomoc na wyjeździe.

Fachowcy od ubezpieczeń – to my! 

Pracownicy 24Holiday są także specjalistami od ubezpieczeń turystycznych! Regularnie przechodzimy szkolenia z zakresu ubezpieczeń, ale także jesteśmy obecni przy realizacji szkód, dzięki czemu mamy wysoką wiedze i doświadczenie nie tylko w zakresie ofert, ale również i co najważniejsze w ewentualnych przypadkach konieczności skorzystania z wykupionych polis.
Doradzając zapewnimy Państwu:

 • Przeprowadzimy analizę potrzeb w zakresie Państwa wyjazdu
 • Profesjonalnie dobierzemy i doradzimy w wyborze stosownym do potrzeb
 • Polecimy polisy które nie zawiodą
 • Polisy bez zbędnych kruczków prawnych, proste w zasadach
 • sprawdzone i w 100% działające

Oferujemy:

 • Ubezpieczenie dla przyjeżdżających obcokrajowców do Polski
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - imprezy turystyczne, bilety lotnicze, autokarowe, hotele , bilety na imprezy i inne
 • Ubezpieczenie dla sportowców, nurków, narciarzy oraz rowerzystów,
 • Ubezpieczenie assistance dla podróżujących samochodem zagranicę,
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia i inne dla osób wyjeżdżających zagranicę (dowolne kraje) w tym także choroby przewlekłe
 • Ubezpieczenie wymagane prawem dla osób podróżujących na Białoruś

UWAGA NOWOŚĆ!

W trosce o zapewnienie ochrony wyjeżdżającym za granicę, Europa Ubezpieczenia wprowadziło specjalną „klauzulę covidową”, zapewniającą ochronę na wypadek zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą.
Zgodnie z klauzulą, ochrona w przypadku zachorowania na koronawirusa jest zapewniona do wysokości sumy ubezpieczenia kosztów leczenia, nie więcej jednak niż do kwoty 50 tys. EUR.
Rozszerzenie w zakresie Covid-19 dotyczy czynnych jak i nowych polis.

Nie jest sztuką kupić ubezpieczenie, a odpowiednie dobrać na etapie wyjazdu. Zaufaj 24holiday - fachowcy do ubezpieczeń  - to my! 

 

Porównywarka polis ubezpieczeniowych:

Zapraszamy do skorzystania z porównywarki ubezpieczeń.
Zakup polis polecamy kontakt z biurem celem dopasowania stosownego ubezpieczenia do Państwa potrzeb.  link do porównywarki

 

 

Przykładowe realizacje i potrzeby:

 • Wyjazd rodzinny do Czech samochodem - polecamy ubezpieczenie rodzinne KL i NWW ewentualnie rozszerzone oraz dodatkowo ubezpieczenie assistance samochodu
 • Wyjazd grupy znajomych na narty do Włoch - polecamy dedykowane ubezpieczenie KL i NWW, a także wypożyczenia sprzętu, OC i wysokie stawki ratownictwa z pakietu "Sport & Fun" z TU Europy i ewentualne rozszerzenie o leczenie artroskopii stawów. Zawsze dodatkowo polecamy ubezpieczenie od rezygnacji w opcji zwrotu 100%, gdyż w zimie jest wiele zachorowań.
 • Kupno biletu lotniczego do USA - polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji w opcji zwrotu 100%oraz polisy na pobyt KL i NWW z wysokimi stawkami ubezpieczeń
 • Rezerwacja imprezy turystycznej dla rodziny z dziećmi - Dzieci niestety często chorują, co często może uniemożliwiać rozpoczęcie podróży. polecamy w szczególności ubezpieczenie od rezygnacji w opcji zwrotu 100%, a także rozważenie ubezpieczenia KL i NWW o choroby przewlekłe bądź dopasowanie stawek do potrzeb w danym kraju docelowym.
 • Wyjazd grupowy obejmujący wspinaczkę górską – polecamy dedykowane ubezpieczenie KL i NWW z pakietu „Sport & Fun” z TU Europy obejmujące wypadki podczas uprawiania sportów ekstremalnych.
 • Wylot rodzinny do odległego kraju np.Meksyku - polecamy wykupienie polisy na pobyt KL i NWW z wysokimi stawkami ubezpieczeń (wynika to z wysokich kosztów hospitalizacji np. w Meksyku), rozważenie rozszerzenia ubezpieczenia o następstwa chorób przewlekłych. Polecamy również wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji w opcji zwrotu 100% poniesionych kosztów.
 • Rezerwacja wycieczki z dalekim terminem wylotu – polecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji w opcji zwrotu 100% poniesionych kosztów, ponieważ nigdy nie możemy przewidzieć co stanie się do czasu naszego wyjazdu.
 • Wyjazd rodzinny do kraju w UE np. Włoszech czy Grecji – poza wyrobieniem karty EKUZ, polecamy rozważenie wykupienia dodatkowego ubezpieczenia KL i NWW TU Europy Travel World. Standardowe ubezpieczenie nie obejmuje pełnych kosztów leczenia i prywatnych przychodni. W przypadku występowania chorób przewlekłych, polecamy wykupienie dodatkowej polisy.


 

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas