Magdalena Zielińska
doradca wakacyjny

”Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi.”

tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Z pasją i zaangażowaniem pomagam podróżnikom odkrywać najpiękniejsze zakątki świata, tworząc niezapomniane wspomnienia i wyjątkowe przygody. Moja praca to nie tylko zawód, ale także wielka pasja, która pozwala mi dzielić się miłością do podróżowania z innymi.

Ulubione kierunki

Korfu - szmaragdowy skrawek morza otoczony malowniczymi grotami. Korfu jest zielonym rajem o każdej porze roku za sprawą licznych drzew oliwnych i niezwykłych cyprysów. Wyspa gwarantuje wspaniałe widoki na niesamowite formacje skalne i wapienne klify obmywane falami lazurowego morza, które warto podziwiać na wczasach na Korfu.
Mauritius - nie bez powodu miejsce to nazywane jest rajską wyspą. Lazurowa woda ciepłego oceanu Indyjskiego, błękitne laguny, czyste plaże, a do tego egzotyczna roślinność i tygiel kulturowy byłej kolonii gwarantują niezapomniane wrażenia.

Moje wakacyjne hity

Turcja – to kraj który zachwyca swoją różnorodnością i wieloma atrakcjami.
Zanzibar – malownicze wybrzeże, egzotyczne białe plaże z turkusową wodą Oceanu Indyjskiego.

Podróżnicze plany i marzenia

Madagaskar - jest państwem wyspiarskim, położonym w pobliżu południowo-wschodniego wybrzeża Afryki, na wysokości Mozambiku. Jest to też największa spośród wszystkich wysp Oceanu Indyjskiego. Madagaskar znany jest z doskonale zachowanej, dzikiej przyrody, szczególnie centralna część wyspy urzeka wspaniałymi parkami krajobrazowymi.
Bora-Bora - Oprócz wypoczynku na plaży i w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych, na Bora-Bora można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Między innymi są to ruiny dawnych świątyń wzniesionych przez rdzenną, polinezyjską ludność czy stare płaskorzeźby.  Bora-Bora jest idealna dla miłośników nurkowania czy jazdy na nartach wodnych.

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

 

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas