NR 1. w Polsce - Najlepszy Agent Roku
 
AGENT ROKU 2023 - 24holiday z dumą ogłasza nominację Szymona Szemplińskiego do tytułu Agenta Roku 2023! To zaszczyt dla naszej firmy mieć tak utalentowanego pracownika w naszym zespole. Jego pasja do podróży, zaangażowanie i doskonałe umiejętności obsługi klienta zasługują na uznanie.

Dziękujemy Szymonowi za wkład w rozwój 24holiday i za reprezentowanie nas w sposób godny uznania. Gratulujemy nominacji do tytułu Agenta Roku 2023 i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

To także okazja do podziękowania naszym klientom za zaufanie, jakim obdarzyli nasze biuro podróży. Dzięki waszym inspiracjom i wsparciu możemy kontynuować naszą misję dostarczania niezapomnianych przygód podróżniczych.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i za udział w tworzeniu niezwykłych chwil podróżnych z 24holiday!
AGENT ROKU 2017 - Polski Oscar w turystyce przypadł właśnie nam. Jesteśmy dumni z tego niezwykłego wyróżnienia za dbałość o szczegóły, fachowość oraz rzetelność w branży turystycznej. 24Holiday jako najlepszy agent w Polsce !

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży było wspaniałym wydarzeniem podsumowującym mijający rok 2017. Na wieczornej gali wybrano również jednego Agenta Roku spośród 14 nominowanych biur z całej Polski.
W rywalizacji sześciu największych organizatorów turystycznych na rynku polskim tj. Itaka, Rainbow, TUI, CoralTravel, Grecos i Neckermann  nominowało po trzech Agentów, którzy ich zdaniem wyróżniali się niezawodną fachowością oraz wyjątkową rzetelnością stanowiąc wzór do naśladowania. Z tej niewielkiej puli wyróżnionych agencji wyłoniła się Najlepsza, której przypadło pierwsze miejsce z tytułem Agenta Roku 2017.

Chcieliśmy podziękować naszym współpracownikom, na których możemy zawsze liczyć. Jesteście niezastąpieni. Bez Was nie bylibyśmy w stanie zajść aż tak daleko.

Dziękujemy również organizatorom turystycznym, którzy widzą w nas wzór, za docenienie naszej ciężkiej pracy.
Podziękowania przesyłamy do organizatorów VI Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży za możliwość udziału w tak wspaniałej uroczystości.

Uspokajając emocje, nie osiadamy na laurach. Od dziś pracujemy ze zdwojoną siłą, aby zapewnić Państwu udane wakacje!
Do zobaczenia za rok!
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas