Najlepszy Agent Roku 2017
 
AGENT ROKU 2017 - Polski Oscar w turystyce przypadł właśnie nam. Jesteśmy dumny z tego niezwykłego wyróżnienia za dbałość o szczegóły, fachowość oraz rzetelność w branży turystycznej. 24Holiday jako najlepszy agent w Polsce !

Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży było wspaniałym wydarzeniem podsumowującym mijający rok 2017. Na wieczornej gali wybrano również jednego Agenta Roku spośród 14 nominowanych biur z całej Polski.
W rywalizacji sześciu największych organizatorów turystycznychna rynku polskim tj. Itaka, Rainbow, TUI, CoralTravel, Grecos i Neckermann  nominowało po trzech Agentów, którzy ich zdaniem wyróżniali się niezawodną fachowością oraz wyjątkową rzetelnością stanowiąc wzór do naśladowania. Z tej niewielkiej puli wyróżnionych agencji wyłoniła się Najlepsza, której przypadło pierwsze miejsce z tytułem Agenta Roku 2017.

Chcieliśmy podziękować naszym współpracownikom, na których możemy zawsze liczyć. Jesteście niezastąpieni. Bez Was nie bylibyśmy w stanie zajść aż tak daleko.

Dziękujemy również organizatorom turystycznym, którzy widzą w nas wzór, za docenienie naszej ciężkiej pracy.
Podziękowania przesyłamy do organizatorów VI Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży za możliwość udziału w tak wspaniałej uroczystości.

Uspokajając emocje, nie osiadamy na laurach. Od dziś pracujemy ze zdwojoną siłą, aby zapewnić Państwu udane wakacje!
Do zobaczenia za rok!
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas