Bezpieczne wakacje
 

Gwarancja bezpiecznych wakacji GRATIS! 

Podróżując z pośrednictwem biura 24Holiday masz pewność, że wakacje, które Ci doradziliśmy, będą spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. 
Idziemy o krok dalej. Chcemy, abyś czuł się bezpiecznie przez cały okres swojego wypoczynku, jak i tuż przed nim. Nasze agencje współpracując ze wszystkimi sprawdzonymi biurami podróży na polskich rynku turystycznym. Dbamy, aby posiadały one prawnie wymagane pozwolenia oraz gwarancje ubezpieczeniowe. 
Obawiasz się upadku biura, z którym wybierasz się na wakacje? Niepotrzebnie! Chcąc zminimalizować ryzyko niedogodności z tym związanych nieustannie monitorujemy sytuację ekonomiczną naszych Partnerów. Jednak w razie jakichkolwiek trudności, upadku biura podróży bądź niewywiązania się z umowy, pomożemy Ci w zakresie odzyskania wpłaconych środków na poczet zakupionej imprezy turystycznej. Możesz liczyć na nasze rady i wsparcie w procesie składania stosownej dokumentacji. Służymy także pomocą prawną. 

24Holiday zadba, abyś nie stracił nawet przysłowiowej złotówki. Zaufaj naszym agentom już dziś. Zadbamy o Twoje wakacje od momentu założenia rezerwacji do Twojego szczęśliwego powrotu do domu. 
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas