Wakacyjny Ekspert Osat
 

Jesteśmy członkiem OSAT


OSAT to pierwsze w Polsce Stowarzyszenie zrzeszające Agentów Turystycznych z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa. Każdy członek przestrzega Kodeksu Dobrych Praktyk. To zbiór etycznych zasad współpracy i uczciwego postępowania w zgodzie z prawem oraz umowami agencyjnymi. Razem dyskutujemy i wprowadzamy zmiany w naszej branży, dzięki którym pracuje się lepiej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej.

Wakacyjny ekspert to my !

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów
Turystycznych (OSAT) – profesjonalnej agencyjnej organizacji w Polsce.

Fachowa wiedza i doświadczenie to najważniejsza „oferta” jaką ma do zaoferowania naszym klientom Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży – wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.
Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów i touroperatorów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

 

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas