Gwarancja najniższej ceny
 

Gwarancja najniższej ceny

 

24Holiday gwarantuje, że w żadnym innym biurze podróży w tym:

 • w salonach własnych operatorów
 • w Internecie
 • w innych salonach agencyjnych
 • nie kupią Państwo prezentowanej oferty taniej.

Jeżeli po dokonaniu rezerwacji w 24Holiday otrzymacie Państwo niższą cenę w innym biurze podróży, 24Holiday zwróci różnicę w cenie oraz dodatkowo  przekaże Państwu voucher wakacyjny wartości 50 PLN.
Gdyby zdarzyła się Państwu sytuacje, że otrzymaliście niższą cenę w stosunku do przedstawianej przez 24Holiday wystarczy skontaktować się z nami w celu skorzystania z Gwarancji Najniższej Ceny.

 

Regulamin akcji Gwarancja Najniższej Ceny

 1. Organizatorem akcji „Gwarancja Najniższej Ceny” jest firma 24Holiday, właściciel serwisu turystycznego www.24holiday.pl 
 2. Akcja obejmuje oferty turystyczne sprzedawane przez 24Holiday, za pośrednictwem serwisu internetowego , których dostępność, świadczenia, warunki oraz ostateczna cena muszą zostać każdorazowo pisemnie potwierdzone (e-mailem lub faksem) przez konsultanta. 
 3. Gwarancja najniższej ceny obejmuje oferty pakietów wakacyjnych lotniczych, autokarem i z dojazdem własny 
 4. Gwarancja najniższej ceny oznacza, że 24Holiday gwarantuje wszystkim swoim Klientom, dokonującym zakupu imprezy turystycznej, że w żadnym innym biurze podróży, zarejestrowanym i działającym na terenie Polski, nie będą mogli kupić w tej samej chwili tej samej oferty turystycznej, oznaczonej przez organizatora tym samym kodem oferty, z takimi samymi świadczeniami i warunkami podróży, w niższej cenie. 
 5. Klient, który dokonał zakupu imprezy turystycznej w 24Holiday i który znalazł w tym samym dniu taką samą ofertę turystyczną w innym biurze podróży w niższej cenie, otrzyma bon wycieczkowy o wartości 50 zł do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy na następną podróż z 24Holiday . 
 6. Przez pojęcie taka sama oferta turystyczna rozumie się ofertę turystyczną: 
 • organizowaną przez tego samego touroperatora (organizatora) i oznaczoną tym samym kodem oferty
 • z takimi samymi świadczeniami, tj.: ten sam hotel, rodzaj pokoju, wariant wyżywienia, okres pobytu, rodzaj ubezpieczenia
 • z takimi samymi warunkami przelotu tj.: ten sam termin wylotu, wylot z tego samego miasta, przelot tą samą linią lotniczą
 • przy takiej samej konfiguracji osób wyjeżdżających
 1. Gwarancja najniższej ceny obejmuje wyłącznie usługi turystyczne zakupione w 24Holiday, rozumiane jako usługi turystyczne sprzedawane na podstawie umowy agencyjnej z touroperatorem działającym na terenie Polski. 
 2. Gwarancja najniższej ceny obowiązuje wyłącznie w dniu zakupu imprezy turystycznej w 24Holiday i obejmuje wyłącznie imprezy, na które są wciąż wolne miejsca. Za datę zakupu usługi turystycznej uważa się dzień, w którym klient dokonał rezerwacji imprezy. 
 3. Jeżeli cena takiej samej oferty turystycznej w innym biurze wyrażona jest w EUR lub USD, to ze względu na możliwość wystąpienia różnic kursowych, stosuje się dla celów porównawczych średni kurs EUR lub USD Narodowego Banku Polskiego obowiązujący dla dnia zakupu imprezy turystycznej. www.24holiday.pl 
 4. Za dowód zaistnienia różnicy w cenie uważa się zaświadczenie wystawione przez inne biuro podróży, zawierające jego dokładne dane adresowe, datę wystawienia i pieczątkę , potwierdzające, że usługa turystyczna cechująca się określonymi świadczeniami i warunkami opisanymi w pkt. 6, jest dostępna w tym biurze podróży, w danym dniu po określonej cenie, niższej niż cena zapłacona przez klienta tego samego dnia w 24holiday 
 5. Dowód zaistnienia różnicy w cenie powinien być przesłany do 24Holiday faksem na numer 85 742 91 56 lub e-mailem na adres biuro@24holiday.pl w dniu zakupu imprezy turystycznej. 
 6. Gwarancja najniższej ceny nie dotyczy krótkoterminowych obniżek cen dokonanych przez touroperatora po dokonaniu rezerwacji przez Klienta, przyznawanych niezgodnie z prawem rabatów, programów lojalnościowych, kart stałego klienta, czy innych wspólnych akcji promocyjnych touroperatora i biur podróży. Gwarancja najniższej ceny nie dotyczy ewentualnych podwyżek cen wprowadzanych przez organizatorów w przypadku wykupienia imprezy bez gwarancji stałej ceny. 
 7. 24Holiday zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie, aktualna treść Regulaminu jest dostępna na stronach 24Holiday.
Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas