Marta Konopko
doradca wakacyjny
"Podróżować to rozwijać się,  a inwestycja w podróże to najlepsza inwestycja w Siebie"
tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie


Uwielbiam pracę z ludźmi. Moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że jestem w stanie otwarcie porozmawiać o potrzebach i pragnieniach z każdym przyszłym wakacjowiczem. Twoje wakacje to moja praca a moja praca jest zdecydowanie moja pasją, dlatego jedyne co mnie ogranicza to godziny otwarcia naszej siedziby. Mogę godzinami rozmawiać o tajnikach każdej podróży, zaplanować każdy dzień Twojego urlopu aby opływał on w malownicze widoki, bogatą  architekturę,różnorodną kulturę,  szum morza czy oceanu oraz  chwilę pełnego relaksu i wypoczynku.
Sama uwielbiam podróżować dlatego wiem na co najlepiej zwrócić uwagę, jak odpowiednio się przygotować i czego szukać, aby ten czas wyjazdu spełnił wszystkie oczekiwania a nawet więcej - stał się najlepszą wyprawą.
Zaufaj mi i zaplanujmy Twój urlop wspólnie.
Ulubione kierunki


TURCJA - większości kojarzy się z kebabem, serialami i kurortami, osobiście uważam, że  to przepiękny kraj z bogatą kulturą malowniczymi widokami i plażami, na których można spędzać godziny. To miejsce, gdzie góry spotykają się z morzem wprowadzając każdego w niekończący się zachwyt. To różnorodna kuchnia, wspaniała i niepowtarzalna kawa oraz słodycze które umilą czas. To taka egzotyka z vibem europejskiego luksusu na którą nawet trzeba sobie pozwolić.
 
GRECJA - kolebka filozofii, to starożytna perła, którą trzeba zobaczyć i poczuć. Będąc w Grecji ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu a piękne widoki na licznych wyspach wprawiają w zachwyt nawet najbardziej wytrawnych podróżników. W Grecji znajdziemy wszystko co potrzebujemy piękne plaże, mocno turystyczne miejscowości, jak i te spokojnie idealne na wypoczynek, bogatą kulturę przepyszne jedzenie i ludzi z otwartym sercem. Z chęcią tam wracam a odkrywanie coraz to nowych wysp jest jak niekończąca się  opowieść pełna przygód i niesamowitych miejsc.
 
HISZPANIA - temperament czuć tam na każdym kroku.To kraj pachnący suszoną szynką, tapas, pełen emocjonuącej korridy i przede wszystkim porywającym flamenco. Różnorodność opłata przepiękne uliczki obłędne jedzenie i cudowne wino. To kraj sjesty i klubów piłkarskich, więc każdy kibic oprócz wypoczynku znajdzie coś dla siebie. W hiszpanii uwielbiam piękne i malownicze plaże i cudowne zachody słońca, pomimo temperamentu tego kraju i jego mieszkańców  znajdujemy też czas na chwile spokoju i ciszy.

Moje wakacyjne hity

Malediwy – prawdziwe rajskie plaże

Kreta – dziewicze krajobrazy i cudowne urocze kafejki

Hiszpania – malownicze plaże i gorący temperament

Podróżnicze plany i marzenia

Kuba

Wietnam 

Tajlandia

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas