Sylwia Żmojda
starszy doradca wakacyjny
Lepiej jest zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy! Zapewniam, iż z moją pomocą, na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia, przeżyją Państwo niezapomniane wakacje!
tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Praca w biurze podróży niewątpliwie jest przyjemnością! Nie ma chyba nic wspanialszego, niż spełnianie marzeń… no może poza samym podróżowaniem! Uważam, iż podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze i stajemy się bogatsi. Bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i niezapomniane chwile. Będąc w podróży staram się czerpać pełnymi garściami, zobaczyć jak najwięcej zakątków, chłonąć atmosferę odwiedzanego miejsca i zapamiętywać zapachy, bo to właśnie aromaty przywołują wspomnienia. Moje wykształcenie – Turystyka i Rekreacja PB – w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem sprawią, iż zaplanuję Państwu wakacje szyte na miarę.
Ulubione kierunki

Turcja – cudowne tarasy Pamukkale, loty balonem nad zachwycającą Kapadocją o wschodzie lub zachodzie słońca, nieziemsko smaczne owoce i piękne plaże. Wypad w góry Taurus na quadach – boskie, choć momentami, bardzo ekstremalne przeżycie! W Turcji każdy znajdzie coś dla siebie. I za to ją lubię, że jest dostępna dla każdego i że po jedynie trzech godzinach lotu możemy znaleźć się na luksusowych wakacjach.

Grecja
– wszechobecne Siga - siga! Życie płynie tam jakby wolniej. Wiele wysp, gdzie każda oferuje coś innego, piękne pocztówkowe plaże, oraz tętniące życiem miasteczka. Niezliczona ilość miejsc do odwiedzenia a przede wszystkim przepyszna kuchnia!
Moje wakacyjne hity

Turcja – idealny kraj na rodzinne wakacje, luksusowe hotele, piękne plaże i wiele cudów świata do zobaczenia. Już sama kultura tego kraju zachęca do odwiedzania.
Dominikana – fantastyczna egzotyczna roślinność, nieziemsko piękne plaże, z każdej strony docierają do nas rytmy bachaty, cudowny i zaskakujący podwodny świat, raj na Ziemi!
Stany Zjednoczone - Nowy Jork - wielkomiejskie wakacje, panuje tam zawrotny tryb życia, wszystko jest duże, może nawet wyolbrzymione, jednak Manhattan, Times Square, Statua Wolności mają swój nieodparty urok
Podróżnicze plany i marzenia

Rejs na Karaibach - dużo skarbów natury do odkrycia za jednym razem.
Madagaskar – majestatyczne baobaby i kilka gatunków lemurów.
Kenia i Safari – obcowanie z dziką przyrodą, stanąć oko w oko z lwem
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas