Marta Himik
Kierownik w centrali

Uwielbiam podróżować i korzystając z własnego doświadczenia zdobytego podczas wyjazdów, dołożę wszelkich starań by Państwa wakacje były niezapomnianą i wspaniałą przygodą.

 

 

tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Moja przygoda z turystyką zaczęła się bardzo przypadkowo, ale trwa już nieprzerwanie ponad 17 lat. Jak do tej pory nigdy nie myślałam o zmianie, uwielbiam to co robię. Niewątpliwą zaletą tej pracy jest przede wszystkim to, że mogę poznawać świat. Podróże, to idealny sposób na poznanie kultury danego kraju, języka oraz dostarczają wiele zabawy. Wybierając się w wyprawę do innego państwa poznajemy jego historię, zwyczaje, kuchnię pogłębiając przy tym naszą wiedzę na temat świata. Przez te lata udało mi się zebrać niezbędne doświadczenie aby być bardzo dobrym doradcą wakacyjnym. Swoim klientom zawsze staram się doradzać jak bezpiecznie podróżować, jak wybrać wakacje i jak przygotować się do podróży.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

 

Ulubione kierunki

Grecja – byłam wielokrotnie w tym kraju. Za każdym razem odkrywałam coś innego. Każda z wysp ma swój charakter i na swój sposób jest piękna. Są wyspy greckie duże mocno komercyjne, zatłoczone, nieustannie cieszące się popularnością. Jednak moje serce skradły te malutkie wysepki, które są  bardzo urokliwe i wciąż jeszcze dziewicze. Ciągle wracam myślami do Skiathos, Lefkada, Symi czy Mykonos. Jeszcze kilka mi zostało, na pewno je odwiedzę.   
Turcja - to naprawdę piękny kraj o bardzo bogatej historii. Warto go zwiedzić, a nie tylko odwiedzić. Byłam tu już wiele razy, a nadal chętnie tam wrócę, dla mnie to idealne miejsce na wakacje. Świetne plaże, ciepłe morze, gorący klimat no i te luksusowe hotele. Każdy znajdzie coś dla siebie. 
Malediwy – byłam tam tylko raz i w zasadzie przelotem, bo tylko 2 dni, ale to wystarczyło żeby się zakochać. Muszę tam wrócić bo to prawdziwy raj na ziemi. Słoneczny, z ciepłym, turkusowym morzem,  barwnymi rafami koralowymi oraz pięknymi plażami z gorącym i niezwykle drobnym piaskiem. Idealne miejsce na oderwanie się od codzienności i złapanie oddechu. 

Moje wakacyjne hity

Lefkada  - przepiękne widoki, pod tym względem dla mnie wyspa grecka nr 1.
Malediwy – to właśnie są idealne rajskie wakacje!
Teneryfa – tu nie ma czasu na nudę…

Podróżnicze plany i marzenia

Sardynia, Korsyka, Sycylia – bo jeszcze mnie tam nie było.

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas