Julita Skibicka
doradca wakacyjny

"Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki." ~ Martyna Wojciechowska Z przyjemnością pomogę Państwu w wyborze podróży, które pomogą Państwu oderwać się od codzienności i pozostawią przepiękne wspomnienia.

tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Podróżowanie jest moją pasją, a ogromna chęć odkrywania świata sprawiają, że właściwie nieustannie myślę o miejscach, które chciałabym odwiedzić. Odkrywanie każdego nowego miejsca przynosi ten dreszczyk emocji od którego jestem absolutnie uzależniona. Najpiękniejsze dla mnie momenty to te, kiedy dostrzegam piękno nowych miejsc, mogę poznać ich kulturę, architekturę, posmakować nową kuchnie lub zwyczajnie przejść się ulicami nieznanego dla mnie miasta. Każde miejsce, które miałam okazje widzieć jest dla mnie wyjątkowe i świeże w pamięci. Mam świadomość, że miejsc, które mnie zauroczą są jeszcze tysiące. Praca daje mi możliwość realizacji moich marzeń i przede wszystkim dzielenia się moją miłością do podróży z innymi. Staram się codziennie poszerzać swoją wiedzę na temat nowych kierunków i miejsc którymi będę mogła Państwa zafascynować.

Ulubione kierunki

Majorka - Przepiękne zatoczki, lazurowa woda, zjawiskowe plaże to tylko część atutów tej wyspy. Z jednej strony bardzo rozrywkowa z drugiej niesamowicie urokliwa, z wciąż nie zdeptanymi przed turystów miejscami, które możemy odkryć.
Teneryfa - Podróżując na tą wyspę możemy w krótkim czasie przenieść się w kilka różnych światów, które na pewno zaskoczą nas swoją różnorodnością.
Santorini - To chyba kwintesencja greckich wysp. Białe domki z niebieskimi dachami, wąskie uliczki i zapierające dech w piersiach widoki.

Moje wakacyjne hity

Kreta - Największa grecka wyspa, które kryje w sobie wiele pięknych miejsc. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.
Sycylia - Wyjątkowy klimat i sposób bycia Sycylijczyków, tego nie znajdziemy nigdzie indziej. Do tego przepyszna kuchnia, której po prostu każdy powinien zasmakować.
Turcja - Wysoki standard hoteli i niezliczenie wiele atrakcji to gwarancja udanego rodzinnego wypoczynku.
Podróżnicze plany i marzenia

Kenia - Wyprawa na safari i obserwowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku to musi być coś niesamowitego.
Kuba - Egzotyczna przyroda i gorący klimat Karaibów.
Fuerteventura - Bardzo lubię Hiszpanię za jej różnorodność i nie mogę się doczekać czym zaskoczyłaby mnie na tej wyspie.

Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas