Markiewicz Katarzyna
Katarzyna Kropiewnicka
starszy doradca wakacyjny
tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Pasją do podróży zaraziłam się będąc dzieckiem, dzięki nim otworzyłam mi oczy na zaskakująco piękny świat. Każda kolejna podróż pobudza wyobraźnię i sprawia, że chce się więcej ... Takie moje uzależnienie :) Marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia. Ja swoje sukcesywnie realizuje, skreślając kolejne kierunki na swojej mapie. Wiem, że będę podróżować dopóki będę mogła, a każda podróż będzie początkiem kolejnej. Uważam, że każda nadarzająca się okazja jest najlepszą, aby ją wykorzystać realizując swoje marzenia. O tym, że podróże kształcą można byłoby napisać rozprawkę, ale wychodzę z założenia, że żadna teoria nie da tyle, co doświadczenie. Z ciekawością słucham opowieści o podróżach innych, a sama dzielę się swoją wiedzą i przeżyciami ... zapraszam do biura
Ulubione kierunki

Egipt – idealne rozwiązanie na każdą kieszeń i o każdej porze roku. Od rodzinnych hoteli z mnóstwem atrakcji dla dzieci po luksusowe resorty dla tych, którzy cenią sobie najwyższe standardy. Morze Czerwone z przepiękną rafą koralową urzeknie miłośników nurkowania, a jego temperatura pozwoli na kąpiele niezależnie od pory roku.
Wyspy Zielonego Przylądka – totalny luz, „no stress” – hasła, które idealnie opisują to miejsce. Miejsce to gwarantuje chcącym spokoju beztroski wypoczynek, a tym „rządnych przygód” mnóstwo atrakcji. 350 słonecznych dni, kierunek egzotyczny, bezpośredni lot i brak chorób tropikalnych to tylko nieliczne zalety tego miejsca.
Moje wakacyjne hity

Turcja - przepiękne plaże, liczne zabytki oraz najważniejsze, luksus, na który stać każdego. Za wyborem tego kierunki przemawia bogata oferta all inclusive w hotelach. Doskonały klimat, słońce oraz długie plaże to kolejne atuty tego miejsca. Dla spragnionych życia nocnego mnóstwo barów, klubów a dla miłośników zwiedzania słynne Pamukkale, Kapadocja i Istambuł.
Albania - jej bogactwo stanowią miasta z historią oraz licznymi zabytkami. Kraj, który fascynuje kontrastami, z jednej strony nowe hotele, a tuż nieopodal życie tubylców borykających się z codziennością. Przez długie i piaszczyste plaże jest to miejsce idealne zarówno do plażowania jak i do zwiedzania.
Oman - jedne z najpiękniejszych plaż jakie istnieją,
pełne życia rafy koralowe, idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych. Egzotyka w zasięgu kilku godzin lotu samolotem, pustynne krajobrazy, orientalna kultura, a to wszystko nieopodal hoteli, które zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie.
Tajlandia - oderwanie od rzeczywistości, inny świat. Tajlandia nazywana jest krainą uśmiechu i faktycznie tak jest, przemili, zadowoleni z życia ludzie, którzy tworzą niespotykany klimat tego miejsca. Różnorodna kuchnia, buddyjskie świątynie oraz malownicze plaże południa na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

Podróżnicze plany i marzenia

Meksyk – a właściwie wycieczka objazdowa po całym Meksyku. Specjały kuchni meksykańskiej, pełne życia miasta kolonialne oraz główny punkt programu – Mexico City, metropolia świata. Kraj o wielu twarzach, miejsce, które urzeka historią, tradycją i kulturą.
Malediwy – tak, właśnie tu planuje spędzić swój honeymoon. Egzotyczny świat, idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy oczekują niespotykanych krajobrazów, pudrowego piasku i lazurowej wody. Rajskie plaże, cisza, spokój – idealne miejsce na błogi wypoczynek.
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas