Rudzińska Ewa
Ewa Rudzińska
starszy doradca wakacyjny

„Moje życie to wielka podróż , a podróże są moim życiem.Połączyłam pasję , umiejętności i wiedzę  oferując Państwu niezapomniane chwile „szyte na miarę”.”

tel. wyświetl numer

Email wyświetl email

O mnie

Podróżowałam, od dziecka. Zawsze ciągnęło mnie w nieznane. Nie bałam się wyzwań stawianych przez świat i ta przygoda trwa  do dzisiaj. Podróżowanie ma wiele twarzy. Gdy jesteś młody, wyjeżdżając z paczką znajomych szukasz wrażeń , zabawy, towarzystwa.  Pary potrzebują romantyzmu i niezapomnianych chwil. Będąc rodzicem troszczysz się o komfort swoich dzieci. Wyjazdy firmowe muszą być świetnie zorganizowane bo są wizytówką Twojej firmy. A gdy chcesz odpocząć od świata ruszasz w nieznane.Rozumiem te wszystkie potrzeby i staram się zawsze  dopasować ofertę do  Państwa wymagań .  Nie zapominam , że praca ludźmi to tez wielka podróż,  więc wyruszmy w nią razem.

Ulubione kierunki

HISZPANIA - odwiedzałam ten kraj wielokrotnie. Mauretańskie południe , kultowa Barcelona, gigantyczne  sumy na rzece Ebro, rajskie wyspy. Hiszpania ma wiele do zaoferowania . Cudowny delikatny klimat na wybrzeżu, stoki narciarskie w paśmie Sierra Nevada , widok na Czarny Ląd. Nie  potrafię określić czy lepiej jest tu zwiedzać czy wypoczywać.
MAROKO – odwiedziłam ten kraj wiele lat temu, uderzył mnie swoja autentycznością, żadnej komercji. Prawdziwa kultura przejawiająca się w rzemiośle, obyczajach i architekturze. Polecam dla wszystkich , którzy potrafią zachwycić się ogromem oceanu,  niezwykłością czerwonych Gór Atlas ,gdzie przeplatają się śnieg z tropikalnymi palmami oraz  kozy pasące  się na drzewach.
TURCJA – zaskakuje. Jeżeli szukasz hotelu ,z którego możesz nie wychodzić tydzień to właśnie tutaj poczujesz się jak w Raju. Plaża, świetny serwis, wspaniała troska o najmłodszych. A jednak jak już wyjdziesz… cudowna laguna Olu Deniz, Pamukkale, Kapadocja, Efez. Turcja to strawa dla ducha i ciała.
EGIPT - kiedy jest zimno, szaro za oknem , egipskie plaże pozwolą „naładować baterie”. Słońce,  piasek , cudowny zachód słońca nad beduińską oazą i przede wszystkim morze. To rafy są tym, co przyciąga tysiące turystów. Tak różnorodny i fascynujący  podwodny świat można podziwiać jedynie w Australii, Zatoce Meksykańskiej i w Egipcie. Ruszajmy na podbój podwodnego świata.

Moje wakacyjne hity

DOMINIKANA -  egzotyka, na którą ciebie stać
TURCJA EGEJSKA – grecki klimat z tureckim luksusem
WŁOCHY KAMPANIA – odkryjmy na nowo klimat południowych Włoch

Podróżnicze plany i marzenia

PERU – marzę o tej podróży od kilku lat,   miałam okazję spotkać  Malku, szamana z Andów i to on zaszczepił we mnie ciekawość kultury Inków.
GRUZJA - Wszystko - klimat, krajobraz i obyczaje - namawia, żeby przysiąść w cieniu, łyknąć wina, odetchnąć i pomyśleć: fajnie tu - pisał we wspomnieniach z Kaukazu Ryszard Kapuściński.
OMAN – kraj nie do końca przez nas odkryty . To tutaj Sindbad Żeglarz rozpoczynał rejs na wyspę legendarnego ptaka Rok, tu Sumerowie upatrywali legendarnej krainy Magan,. Oman to kraj pięknych plaż,  niezapomnianych widoków i ciekawej historii
BORA-BORA – czy można  wyobrazić sobie  cudowniejsze miejsce na ucieczkę od świata ?
Polecam

Zdjęcia z podróży

Filmy z podróży

Nagrody/Szkolenia/Certyfikaty

Moje artykuły na Blogu

Zadzwoń do nas
786 24 24 24
Zostaw numer oddzwonimy
Odwiedż nas
Nasi doradcy wakacyjni czekają na Państwa
w naszych Salonach Podróży w Polsce
Odwiedź nasz salon
Kontakt
 
Napisz do nas